Linna päeva ajakava

T = tasuta; P = piletiga; K = kutsega; R = registreerimisega

TARTU LINNA PÄEV 2018 – Ooperisümbioos 3

27.06

MIS/KES KUS
17.00 Kuraatoriekskursioon näitusel „Randevuu. Kohtumispaik Tartu“ Tartu Linnamuuseumis T

28.06

18.00 Rattaorienteerumine „Kõrtsist kõrtsi“ Kogunemine Tartu Linnamuuseumi õuel T, R
18.00 Fotojalutuskäik Tõnu Runneliga Kogunemine Tartu raekoja trepil T
19.00 Tartu 2024 arutelu Rahinge kuplis: „Uued ja vanad linnaosad“ Buss väljub kell 18 Tartu raekoja tagant (vajalik registreerumine) T
19.00 Kinoseanss: rockooper „Ruja“ Tartu Elektriteatris T
20.15 Sõit sohu: Sibula ja Volkonski lodjajutud (!Välja müüdud!) Väljumine Sisevete Saatkonnast P

29.06

7.45–9.45 Tartu Vaskpilliansambli äratuskontserdid Siin ja seal Tartu peal T
10.00 Hommikukohv linnapeaga Shakespeare`i kohviku terrassil T
10.00–18.00 Tartu linna päeva ristsõna lahendamine Tartu Linnaraamatukogus, harukogudes, raekoja platsi lugemistoas T
11.00–16.00 Tartu linna päeva Kollaste Kasside lasteala: „Kostüümimängud“ Teatri Kodu sisehoovis T
11.00 Draamatund „Valmisolek on kõik!“ Läbiviijad Kärt Tammjärv, Veiko Porkanen Teatri Kodu saalis T
11.00–17.00 Tartu autorite raamatulaat Küüni tänaval
11.00–17.00 Lõbus õuemüük ÕUKA Küüni 2 siseõues
12.00 Kontsert „Teatrilaulud Pirogovis“ Esinevad Vanemuise teatri solistid Karmen Puis, Merle Jalakas, Valentina Kremen, Jaan Willem Sibul ning Veikko Täär ja Tartu Saksikoor Toomas Petersoni juhendamisel, kontsertmeister Piia Paemurru Pirogovi platsil T
12.00 Tartu medalite üleandmine, kaunimate kodude rajajate autasustamine Tartu raekoja saalis K
12.00–… Ooperisolistide muusikalised päevapakkumised Päevapakkumiste ja toidukohtadega tutvuge tartulinnapaev.ee
13.00 Lõunakohv Raivo E. Tamme ja Annaliisa Pillakuga TÜ raamatukogu Gaudeamuse kohvikus T
13.00 Elleri noorte minikontsert: Elleri kooli muusikahoov Antoniuse hotelli sisehoovis T
14.00 Ajalooliste kohvikute kirjandusretk Kogunemine Tartu Linnaraamatukogu fuajees T, R
14.00 Elleri noorte minikontsert: Elleri kooli muusikahoov Antoniuse hotelli sisehoovis T
14.00 Draamatund „Valmisolek on kõik!“ Läbiviijad Kärt Tammjärv, Veiko Porkanen Teatri Kodu saalis T
14.30 Ühisloomekeskkonna „Tartu 1867“ tänuüritus Tartu raekoja saalis K
15.00–15.45 Ooperisümbioos:  Lennart Peep – „Madame Butterfly“ Osades Maria Listra, Rasmus Kull (Teater Vanemuine), Kaija M. Kalvet (Must Kast), Mihkel Kallaste (Must Kast) Genialistide Klubis T
15.00 Kontsert-etendus „Diiva“ Laval Annaliisa Pillak, Siim Selis Vanemuise kontserdimajas T
16.00–16.45 Ooperisümbioos:  Ott Aardam – „Võluflööt“ Osades Pirjo Jonas (Teater Vanemuine), Simo Breede (Teater Vanemuine), Luule Komissarov (Ugala Teater), Laura Kalle (Ugala Teater) Elleri kooli Tubina saalis T
16.00 Elleri noorte minikontsert: Elleri kooli muusikahoov Antoniuse hotelli sisehoovis T
16.00 Tartu tundjate mälumäng Tartu Linnamuuseumis T, R
16.00 Vastuvõtt Tartu kuldpulmapaaridele Tartu Salemi kirikus K
16.00 Enriko Talvistu Tartu raekoja ekskursioon Kogunemine Suudlevate Tudengite juures T, R
17.00–17.45 Ooperisümbioos:  Uku Uusberg – „Don Giovanni“ Osades Tuuri Dede, Tamar Nugis, Uku Uusberg (Eesti Draamateater), Karmo Nigula (Eesti Draamateater) Tartu Ülikooli aulas T
17.00 Eero Epneri tuur näitusel „Traditsiooni sünd“ Tartu Kunstimuuseumis T
17.00 Enriko Talvistu Tartu raekoja ekskursioon Kogunemine Suudlevate Tudengite juures T, R
17.00 Tartu Pseudo Tours esitleb: Harry Liivranna ekskursioon muusikast ja muusikateatrist Tartus Kogunemine Tartu Ülikooli peahoone ees T, R
17.30 Noorte luuleõhtu Tartu Kunstimuuseumis T
17.30 Kontsert „Jõerütmid“ Esinevad segakoor Rõõmusõõm ja Kärt Tammjärv, kontsertmeister Jorma Toots Sisevete Saatkonnas T
18.00–18.45 Ooperisümbioos:  Lennart Peep – „Madame Butterfly“ Osades Maria Listra, Rasmus Kull (Teater Vanemuine), Kaija M. Kalvet (Must Kast), Mihkel Kallaste (Must Kast) Genialistide Klubis T
19.00–19.45 Ooperisümbioos:  Ott Aardam – „Võluflööt“ Osades Pirjo Jonas (Teater Vanemuine), Simo Breede (Teater Vanemuine), Luule Komissarov (Ugala Teater), Laura Kalle (Ugala Teater) Elleri kooli Tubina saalis T
19.00 Õhtukohv Juuli Lille ja Janne Ševtšenkoga Vildes ja Vines T
20.00–20.45 Ooperisümbioos:  Uku Uusberg – „Don Giovanni“ Osades Tuuri Dede, Tamar Nugis, Uku Uusberg (Eesti Draamateater), Karmo Nigula (Eesti Draamateater) Tartu Ülikooli aulas T
21.00 Tartu linna päeva galakontsert Esinevad Pirjo Jonas (Teater Vanemuine), Maria Listra, Tuuri Dede, Rasmus Kull (Teater Vanemuine), Tamar Nugis, Simo Breede (Teater Vanemuine), Reigo Tamm (RO Estonia), Tartu Ülikooli sümfooniaorkester ja dirigent Taavi Kull, konferansjee Raivo E. Tamm Tartu raekoja platsil T
23.30 Kontsert „Vallikraavimuusika“ Esineb Tartu Vaskpilliansambel Vildes ja Vines T

01.07

13.00
Minevikuhõnguline piknik grüünes Treffneri monumendi juures Ülejõe pargis T, R